01:05

Anglia, fara suporteri in sferturile de finala de la Euro 2020. Ce se intampla cu fanii nationalei Albionului

Playtech Playtech,

Anglia ar putea juca in sferturile de finala de la Euro 2020 fara sa fie incurajata de suporteri. Dupa victoria istorica in fata Germaniei, cu 2-0, nationala Albionului se va deplasa, pentru prima ora la acest turneu final, in afara tarii. Partida contra Ucrainei, de sambata, 3 iulie, va fi gazduita de Stadio Olimpico din . continuă pe Playtech

Anglia nu s-a incurcat cu Germania la EURO 2020 in optimile de finala. Victorie cu 2-0

Penultimul meci al optimilor de finala de la EURO 2020 a adus fata in fata Anglia si Germania, pe St.

LIVE Suedia - Ucraina 1-1 in ultima optime de finala la EURO 2020

Urmariti live text in aceasta pagina meciul Suedia - Ucraina, ultima optime de finala de la EURO 2020.

Euro 2020, optimi: Southgate isi plateste politele cu Germania, califica Anglia in sferturile de finala

Anglia s-a calificat in sferturile de finala ale Euro-2020, dupa ce a invins, marti, pe Stadionul Wembley, cu scorul de 2-0 0-0), echipa Germaniei.

Anglia elimina Germania in optimi la EURO 2020

Raheem Sterling si Harry Kane au marcat golurile prin care Anglia a invins Germania, marti seara, in optimile de finala la EURO 2020.

Eliminarea Germaniei - Primul nume mare care se va retrage dupa esecul de la Euro 2020

Mijlocasul Toni Kroos isi va anunta in urmatoarele zile retragerea din nationala Germaniei, care a fost eliminata, marti, de Anglia, in optimile de finala ale Euro-2020, anunta Bild, citat de presa internationala.

Spania, in sferturile Euro 2020, dupa un meci de infarct cu Croatia.Spaniolii au condus cu 3-1, dar au fost egalati in prelungiri

Reprezentativa Spaniei s-a calificat in sferturile de finala ale Euro-2020, dupa ce a invins, luni, la Copenhaga, cu scorul de 5-3, dupa prelungiri, selectionata Croatiei, in optimile competitiei.

Euro 2020: Tabloul complet al sferturilor

Ucraina a intregit lista echipelor calificate in sferturile Euro 2020 dupa ce a trecut dupa prelungiri) de Suedia. Anglia este mare favorita pe o jumatate de tablou, in timp ce pe cealalta lucrurile sunt complicate: aici se afla Belgia, Italia si Spania.

Asa am trait Anglia - Germania 2-0

Am transmis live text in aceasta pagina super meciul Anglia - Germania din optimile de finala la EURO 2020.

Suedia Ucraina, ultima optime de finala la EURO 2020

Glasgow gazduieste, marti seara, duelul dintre Suedia si Ucraina, echipe care isi disputa ultimul loc in sferturile de finala la Campionatul European.

Euro 2020, optimi: Ucraina, calificare dramatica in dauna Suediei! Cum arata tabloul sferturilor de finala

Ucraina este ultima echipa calificata in sferturile de finala ale Euro 2020, dupa ce a invins, marti, la Glasgow, scor 2-1 1-1, 1-1), cu golul decisiv marcat in minutul 120+1, reprezentativa Suediei.