17:15

Astra a salvat o infrangere rusinoasa cu CFR Cluj, pe teren propriu, in prelungiri. Boldrin a fost eroul liderului din Liga I

Astra Giurgiu si CFR Cluj au terminat la egalitate, scor 2-2, meciul disputat sambata, in etapa a 24-a din Liga I. Oamenii lui Sumudica au fost condusi cu 2-0 si au egalat in prelungiri. continuă pe Adevărul

Astra Giurgiu scapa in extremis de infangere cu CFR Cluj. Gol egalizator in prelungiri

Brazilianul Boldrin a fost eroul liderului Astra Giurgiu in prima partida oficiala din 2016, un 2-2 obtinut in ultimele secunde pe teren propriu contra lui CFR Cluj.

Golden State Warriors, a 42-a victorie consecutiva pe teren propriu in NBA

Golden State Warriors, campioana ligii profesioniste nord-americane de baschet NBA), a castigat, miercuri, scor 123-110, acasa, cu Houston Rockets si a ajuns o serie de 42 de meciuri consecutive castigate pe teren propriu, informeaza site-ul oficial al competitiei.

actualitate, 17:15