14:45

Atletico Madrid, eliminata din Cupa Spaniei de o echipa din liga a treia (0-1 vs Cornella)

Atletico Madrid a fost invinsa, miercuri, in 32-imile de finala ale Cupei Spaniei, scor 1-0, de formatia Cornella liga a treia). Echipa pregatita de Diego Simeone a inregistrat doar a treia infrangere din acest sezon a mai pierdut cu Real Madrid si Bayern Munchen). continuă pe Hotnews

Continua surprizele in Cupa Spaniei. Atletico Madrid, eliminata de o echipa din al treilea esalon

Pentru a doua zi la rand Cupa Spaniei este competitia surprizelor in fotbalul european.

Doua mari surprize in Cupa Spaniei

Faza ultimelor 64 de echipe din Cupa Spaniei a adus, marti, doua mari surprize.

La Liga: Atletico Madrid a revenit in varful ierarhiei (2-1 vs Alaves) - Luis Suarez a inscris golul decisiv in minutul 90

Atletico Madrid a avut parte de un meci dificil, duminica, pe terenul celor de la Deportivo Alaves. Echipa lui Diego Simeone s-a impus cu 2-1, golul victoriei fiind inscris in minutul 90.

Surprize in Cupa Spaniei: Getafe si Celta Vigo, eliminate de echipe din liga a treia - VIDEO

Surprizele zilei vin din Spania, unde Getafe si Celta Vigo au fost invinse de Cordoba, respectiv Ibiza liga a treia), in 32-imile de finala ale Cupei Regelui.

actualitate, 14:45