08:15

Atletico Madrid a invins AS Monaco, scor 2-0, si s-a calificat in optimile LC. in faza urmatoare au acces si FC Porto si Schalke 04

Formatia Atletico Madrid a invins, miercuri seara, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, echipa AS Monaco, intr-un meci din penultima etapa a grupei A a Ligii Campionilor, si s-a calificat in optimile de finala ale competitiei. continuă pe Adevărul

VIDEO Barcelona a salvat remiza n minutul 90 (1-1 pe terenul lui Atletico Madrid)

FC Barcelona a plecat cu un punct de pe terenul celor de la Atletico Madrid, dupa un gol marcat in minutul 90 de Dembele. Disputa contand pentru etapa cu numarul XIII din Primera Division s-a incheiat 1-1, rezultat in urma caruia catalanii raman pe locul intai in clasament, dar ar putea fi depasiti de FC Sevilla.

Atletico Madrid si Barcelona au terminat la egalitate

Ne-a iesit rezultatul pe care l-am pronosticat aici pentru meciul Atletico Madrid si FC Barcelona, un 1-1 care se repeta dupa confruntarea care a avut loc in primavara pe Wanda Metropolitano.

actualitate, 08:15