10:30

ATP Delray Beach: Juan Martin Del Potro, eliminat n sferturi de Mackenzie McDonald

Juan Martin Del Potro, revenit in circuit dupa o pauza de patru luni, a fost invins in sferturile competitiei de 250 de puncte de la Delray Beach, scor 6-4, 3-6, 7-65), de americanul Mackenzie McDonald 84 ATP). continuă pe Hotnews

ATP Delray Beach: Juan Martin Del Potro a revenit n circuit - Victorie n doua seturi cu Yoshihito Nishioka

Tenismenul argentinian Juan Martin Del Potro, locul 4 ATP, a jucat, marti, primul lui meci din 2019, reusind sa-l invinga, cu scorul de 6-3, 7-5, pe japonezul Yoshihito Nishioka, locul 72 ATP, in primul tur al competitiei de 250 de puncte de la Delray Beach.

actualitate, 10:30