19:31

Bijuteria lui Kolarov din lovitura libera face diferenta intre Serbia si Costa Rica

Grupa E a debutat, duminica dupa-amiaza, cu meciul dintre Costa Rica si Serbia, partida care a fost live text in aceasta pagina, duminica, de la ora 15:00. continuă pe Online Sport

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Costa Rica - Serbia 0-1/ Kolarov, reusita de exceptie din lovitura libera

Costa Rica s-a jucat cu ocaziile in prima repriza si a fost nevoita sa se recunoasca invinsa de Serbia, scor 1-0, in primul meci din Grupa E a Campionatului Mondial din Rusia. Diferenta dintre cele doua formatii a fost facuta in minutul 56. Kolarov, capitanul sarbilor, a executat impecabil o lovitura libera de la aproximativ 23 de metri si nu i-a dat nicio sansa lui Keylor Navas, portarul lui Real Madrid.

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Costa Rica - Serbia 0-1 / Kolarov, reusita de exceptie din lovitura libera

Costa Rica s-a jucat cu ocaziile in prima repriza si a fost nevoita sa se recunoasca invinsa de Serbia, scor 1 - 0, in primul meci din Grupa E a Campionatului Mondial din Rusia. Diferenta dintre cele doua formatii a fost facuta in minutul 56. Kolarov, capitanul sarbilor, a executat impecabil o lovitura libera de la aproximativ 23 de metri si nu i-a dat nicio sansa lui Keylor Navas, portarul lui Real Madrid.

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Costa Rica - Serbia 0 - 1 / Kolarov, reusita de exceptie din lovitura libera

actualitate, 19:31