06:00

Brigada romaneasca in semifinalele Ligii Campionilor la fotbal feminin

UEFA a anuntat oficial ca una dintre semifinalele UEFA Womens Champions League va fi arbitrata de o brigada din Romania. continuă pe Adevărul

Sferturile Ligii Campionilor: Real a invins Bayern, scor 2-1. Dubla Ronaldo; Atletico- Leicester, scor 1-0; Borussia- Monaco, scor 2-3

Formatia Real Madrid a castigat, miercuri, in deplasare, cu scorul de 2-1, meciul sustinut in compania echipei Bayern Munchen, in prima mansa a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor, potrivit News. ro. Tot in sferturi, Atletico a invins Leicester, scor 1-0. Borussia Dortmund a fost invinsa, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 3-2, de echipa AS Monaco.

Borussia Dortmund a cedat in fata francezilor de la AS Monaco, in sferturile Ligii Campionilor

AS Monaco a invins-o in deplasare pe Borussia Dortmund cu scorul de 3-2 2-0), miercuri seara, intr-un meci din prima mansa a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor la fotbal, care trebuia sa.

BAYERN - REAL MADRID. Cristiano Ronaldo intoarce soarta partidei din sferturile Ligii Campionilor

Real Madrid a castigat partida tur din duelul cu Bayern, disputata la Munchen, in sferturile Ligii Campionilor. Spaniolii s-au impus cu scorul de 2-1, dupa o dubla semnata de.

Sferturile Ligii Campionilor: Real a invins Bayern, scor 2-1. Dubla Ronaldo; Atletico a trecut de Leicester, scor 1-0

Ca-n vremurile bune: Juventus a invins FC Barcelona la scor de neprezentare, in turul sferturilor Ligii Campionilor

Campioana Italiei, Juventus Torino, a invins, pe teren propriu, cu scorul de 3-0, echipa FC Barcelona, in prima mansa a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor.

Borussia Dortmund - AS Monaco 2-3, in sferturile Ligii Campionilor

Echipa de fotbal AS Monaco a castigat meciul Borussia Dortmund jucat in deplasare. La finalul partidei, scorul de pe tabela arata 3-2 2-0). Partida a avut loc miercuri seara, intr-un meci din prima.

actualitate, 06:00