07:45

Calificare pentru FCSB dupa un meci nebun in Serbia. 6-6 dupa 120 de minute si 5-4 la loviturile de departajare

Lovita puternic de coronavirus, cu nu mai putin de noua jucatori infestati cu Sars-Cov-2, FCSB a obtinut o calificare dramatic in turul 3 preliminar al Europa League. continuă pe Online Sport

Europa League - FCSB, calificare dupa un meci ireal in Serbia: 6-6 dupa 120 de minute cu Backa Topola - Victorie la penaltiuri

FCSB s-a calificat in turul trei preliminar al Europa League dupa un meci cu o desfasurare a evenimentelor demna doar de dramatismul partidelor jucate in copilarie in curtea scolii. Backa Topola a avut 2-0 in minutul 14, doi eliminati, au fost prelungiri, iar dupa 120 de minute scorul a fost 6-6. La penaltiuri, formatia bucuresteana s-a impus cu 5-4.

FCSB s-a calificat in turul 3 preliminar al Europa League dupa un meci nebun in Serbia! 6-6 dupa 120 de minute si lovituri de departajare

UPDATE, ora 00:41 FCSB este in turul 3 al Europa League, dupa un meci absolut nebun in Serbia. A fost 6-6 dupa 120 de minute, cu Backa Topola reusind sa marcheze de patru ori in inferioritate numerica. Doua dintre reusite in dubla inferioritate numerica. FCSB se califica la lovituri de departajare si o va .

Ce lovitura pentru FCSB. 7 cazuri de coronavirus la echipa

FCSB a jucat doar trei etape in Liga 1 si se pare ca deja are probleme mari la lot. Oficialii clubului au dat un comunicat prin care se anunta infectarea a 7 jucatori din lot cu COVID-19. FCSB, lovitura in plin campionat Dupa ce in ultimul meci din Liga 1, FCSB a pierdut in deplasarea .

FCSB a plecat in Serbia. Pintilii, singura varianta de antrenor

Echipa FCSB a plecat in Serbia pentru meciul cu Backa Topola din turul 2 preliminar al Europa League.

actualitate, 07:45