14:01

Malta Romania, ora 21:45, LIVE TEXT. Scor 2-0. Puscas este eroul meciului

Playtech Playtech,

Malta Romania se joaca luni, 10 iunie 2019, de la ora 21:45. Este cea de-a patra partida a tricolorilor din campania de calificare pentru Euro 2020. Meciul care poate tine Romania in cursa pentru turneul de anul viitor va fi transmis in direct de postul de televiziune Pro TV. UPDATE: in minutul 34 al [] . continuă pe Playtech

Malta Romania, ora 21:45, LIVE TEXT. Cine transmite meciul din preliminariile Euro 2020

Malta Romania se joaca luni, 10 iunie 2019, de la ora 21:45. Este cea de-a patra partida a tricolorilor din campania de calificare pentru Euro 2020. Meciul care poate tine Romania in cursa pentru turneul de anul viitor va fi transmis in direct de postul de televiziune Pro TV. Malta Romania, ora 21:45, [] .

LiveText Norvegia vs Romania 0-0

Echipa Nationala a Romaniei intalneste, vineri, reprezentativa Norvegiei, in a treia etapa a Grupei F din cadrul preliminariilor Campionatului European 2020. Cu trei puncte adunate din primele doua meciuri, Romania are nevoie de victorie la Oslo, pentru tricolori urmand meciul din Malta. Partida de pe stadionul Ullevaal va fi in direct pe ProTV si LiveText pe HotNews. ro de la ora 21:45.

LiveText Norvegia vs Romania 1-0 (Rep. II) / Elyounoussi deschide scorul

Malta Romania, scor 0-4. Puscas, eroul meciului, Chipciu eliminat! Visam iar la Euro!

Malta Romania se joaca luni, 10 iunie 2019, de la ora 21:45. Este cea de-a patra partida a tricolorilor din campania de calificare pentru Euro 2020. Meciul care poate tine Romania in cursa pentru turneul de anul viitor va fi transmis in direct de postul de televiziune Pro TV. UPDATE: in minutul 90+2, Dennis [] .

MALTA-ROMANIA LIVE. Nationala, test facil. ONLINE STREAM PRO TV

Nationalele Maltei si Romaniei se intalnesc azi, de la ora 21:45, in preliminariile pentru EURO 2020. Echipele de start: MALTA-ROMANIA LIVE. Romania:.

LiveScore Malta vs Romania (de la 21:45) / Echipele de start

Romania are doar un punct in fata Maltei in clasamentul Grupei F de calificare la Euro 2020, iar o victorie este singura varianta pentru ca tricolorii sa ramana cu sanse reale in lupta pentru locul doi. Disputa va fi in direct pe ProTV si LiveScore pe HotNews. ro de la ora 21:45.

Norvegia Romania 0-0 la pauza, in preliminariile Euro 2020. Se joaca tare la Oslo. LIVE TEXT

Norvegia Romania se joaca vineri, 7 iunie 2019, de la ora 21:45. Este al treilea meci al tricolorilor in preliminariile Euro 2020, o partida pe care trebuie sa o castige pentru a nu ingreuna soarta calificarii, in conditiile in care inca nu au jucat impotriva Spaniei, favorita grupei F. UPDATE Pauza. Posesia dupa [] .

Norvegia Romania, meci decisiv pentru calificarea la Euro 2020. LIVE TEXT

Norvegia Romania se joaca vineri, 7 iunie 2019, de la ora 21:45. Este al treilea meci al tricolorilor in preliminariile Euro 2020, o partida pe care trebuie sa o castige pentru a nu ingreuna soarta calificarii, in conditiile in care inca nu au jucat impotriva Spaniei, favorita grupei F. Norvegia Romania, meci de [] .

Euro 2020, preliminarii: Norvegia vs Romania 2-2 / Keseru salveaza un punct in prelungiri

Reprezentativa Romaniei a terminat la egalitate, scor 2-2, in deplasare, impotriva Norvegiei, in etapa a treia din Grupa F a preliminariilor pentru Campionatul European din 2020. Scandinavii au condus cu 2-0, insa tricolorii au reusit sa inscrie de doua ori in ultimul sfert de ora prin Claudiu Keseru. in urma acestui rezultat, Romania ramane pe pozitia a treia, cu patru puncte.

Malta - Romania, azi, ora 21.45 - Totul despre prima confruntare directa din istoria acestor echipe nationale

Astazi, de la 21:45 ora Romaniei, tricolorii continua parcursul in preliminariile Euro 2020, urmand a intalni nationala Maltei.

actualitate, 14:01