Cristiano Ronaldo si Leo Messi, mesaje emotionante despre Diego Maradona. Fanii le-au dat like, instant

Playtech Playtech,

Diego Maradona a murit la varsta de 60 de ani. Fostul mare fotbalist sud-american a suferit un stop cardiac in timp ce se afla la locuinta sa din orasul Tigre. Informatia a fost oferita de jurnalistii de la Ole si Clarin. in urma cu doar doua saptamani, Diego Maradona a fost operat la cap. Medicii . continuă pe Playtech

Cel mai urat gest al lui Cristiano Ronaldo. Ce a putut sa ii faca unui adversar

Cristiano Ronaldo a marcat din nou pentru Juventus, in partida contra lui Ferencvaros, din Liga Campionilor. A inscris in minutul 35, pentru 1-1, dupa ce ungurii deschisesera scorul in minutul 35. Morata a adus victoria campioanei Italiei cu un gol marcat in prelungiri. Marcel Heister, fundas al formatiei maghiare, si-a amintit de o intamplare din .