18:45

Romania invinge Insulele Feroe cu 3-0 in preliminariile Euro 2020. Contra muta inspirat in repriza secunda. VIDEO

Playtech Playtech,

Romania a invins Insulele Feroe cu 3-0, in deplasare, in runda cu numarul 7 din grupa F a preliminariilor Euro 2020. Golurile tricolorilor au fost marcate de Puscas, Mitrita si Keseru. in urma acestui rezultat, Romania urca pe locul 2 in grupa, cu 13 puncte. De la ora 21:45 se joaca partidele Malta Suedia . continuă pe Playtech

Romania, tinuta in sah de Insulele Feroe in preliminariile EURO 2020 (pauza)

Nationala de fotbal a Romaniei este la egalitate cu selectionata Insulelor Feroe, 0-0, la pauza meciului care are loc sambata, pe Stadionul Torsvollur din Torshavn, in Grupa F a preliminariilor EURO 2020 la.

Romania, victorie clara, dar muncita cu Insulele Feroe, in preliminariile EURO 2020

Cine transmite la TV meciul Insulele Feroe Romania, in preliminariile Euro 2020

Romania joaca in deplasare in runda cu numarul 7 a grupei F din preliminariile Euro 2020 impotriva reprezentativei Insulelor Feroe. Meciul se disputa la ora 19:00 si este transmis live de postul de televiziune Pro TV. De asemenea, partida poate fi urmarita online in format live stream. Insulele Feroe Romania, in preliminariile Euro 2020 .

Cehia invinge Anglia in preliminariile EURO 2020!

Vedeti mai jos rezultatele inregistrate, vineri, in preliminariile EURO 2020.

Tricolorii au plecat spre Insulele Feroe

Jucatorii echipei nationale au luat, joi, drumul Insulelor Feroe pentru partida din preliminariile EURO 2020 programata sambata seara 19:00) impotriva insularilor.

Romania Ucraina 3-0, in preliminariile Euro U21. Tricolorii mici au urcat pe locul 3 in grupa

Romania U21 a invins reprezentativa similara a Ucrainei cu 3-0, in preliminariile Euro 2021. Morutan a deschis scorul in minutul 75, iar Adrian Petre a reusit o dubla min. 80 si 90+4). in urma acestui rezultat, tricolorii mici urca pe locul 3 in grupa 8, cu 3 puncte acumulate dupa 2 meciuri jucate. Urmeaza meciul .

Romania trece cu 3-0 de Insulele Feroe in calificarile pentru Euro 2020

Romania a trecut cu scorul de 3-0de reprezentativa Insulelor Feroe, intr-un meci din grupa F, disputat sambata in preliminariile Campionatului European 2020. Golurile au fost marcate de George Puscas.

Euro 2020, preliminarii: Nationala Romaniei a ajuns in Insulele Feroe pentru meciul de sambata

Dupa un zbor de 4 ore, nationala Romaniei a ajuns la Torshavn, unde va evolua, sambata, in compania Insulelor Feroe, in preliminariile CE-2020.

Numerele tricolorilor la meciul cu Feroe

Vedeti mai jos ce numere si-au ales jucatorii nationalei Romaniei pentru meciul de sambata seara cu Insulele Feroe, in preliminariile EURO 2020.

Feroe i-a intampinat pe tricolori cu o vreme ostila

Nationala Romaniei a ajuns, joi, la Torshavn pentur meciul cu Insulele Feroe din preliminariile EURO 2020.

actualitate, 18:45