11:45

Reactie surprinzatoare din Scotia dupa prestatia lui Hagi jr. cu Irlanda de Nord: Ianis, opreste-te!

Playtech Playtech,

Ianis Hagi a avut si la nationala Romaniei un meci in care evolutia sa a fost mult sub asteptari. in partida cu Irlanda de Nord, scor 1-1, decarul tricolorilor a fost inlocuit inca de la pauza. Cu o evolutie modesta, Ianis a facut suficient pentru a-i impresiona pe fanii lui Rangers. O pasa cu cacaiul . continuă pe Playtech

Sorana Cirstea, fericita ca joaca din nou dupa pauza impusa de pandemie

Sorana Cirstea, calificata in turul al treilea la US Open, dupa o victorie in trei seturi in fata britanicei Johanna Konta, a noua favorita, 2-6, 7-65), 6-4, a declarat ca este bucuroasa ca joaca din nou dupa lunga pauza impusa de pandemia de coronavirus.

Restrictii anticoronavirus reintroduse sau prelungite in localitati din Scotia si zona Manchester

Restrictii care limiteaza interactiunile sociale au fost reintroduse miercuri la Glasgow si in vestul Scotiei, iar in doua localitati din zona Manchester au fost prelungite pentru a lupta impotriva unei noi cresteri a numarului de infectari cu coronavirus, transmite AFP, conform Agerpres.