01:05

Eugen Neagoe, antrenorul lui Dinamo, a facut stop cardiac pe banca, in timpul meciului cu Universitatea Craiova. Imagini dramatice de pe teren

Playtech Playtech,

Eugen Neagoe, antrenorul lui Dinamo, a facut stop cardiac in timpul meciului. Din pacate, antrenorului i s-a facut rau in timpul partidei Dinamo-Craiova. Update : Acum se simte mult mai bine. Dupa terminarea partidei, mergem cu totii la spital. Fotbalul nu mai conteaza acum! Fotbalul e pasiune, in care sa te simti bine cand faci . continuă pe Playtech

Antrenorul lui Dinamo, Eugen Neagoe, ar fi suferit o criza cardiaca in timpul meciului cu Craiova

Probleme mari pentru Eugen Neagoe, antrenorul celor de la FC Dinamo. Neagoe s-a prabusit pe banca tehnica a formatiei dinamoviste in minutul 25 al partidei Dinamo - Universitatea Craiova. Medicii au intervenit de ur.

Eugen Neagoe luat cu ambulanta de pe teren! Ar fi suferit un infarct. UPDATE: Starea tehnicianul e stabila!

Lui Eugen Neagoe, antrenorul lui Dinamo, i s-a facut rau pe banca in timpul meciului cu Craiova.

Liga 1: Dinamo - Craiova 0-2 Oltenii, punctaj maxim dupa doua etape - Partida a fost marcata de momentul in care Eugen Neagoe a lesinat pe banca de rezerve

Universitatea Craiova a invins-o pe Dinamo, scor 2-0, in etapa a doua a Ligii 1. Partida de pe Arena Nationala a fost marcata de momentul in care antrenorului Eugen Neagoe i s-a facut rau pe banca de rezerve, fiind apoi transportat cu ambulanta la spitalul Floreasca.

Antrenorul lui Dinamo, Eugen Neagoe, ar fi facut un stop pe Arena Nationala in timpul meciului cu Universitatea Craiova. A fost dus de urgenta la spital

Antrenorul echipei Dinamo Bucuresti, Eugen Neagoe, a lesinat pe banca tehnica de pe Arena Nationala, in minutul 25 al meciului pe care echipa bucuresteana il disputa cu echipa CS Universitatea Craiova. Meciul a fost intrerupt minute bune, timp in care medicii i-au acordat primul ajutor direct in ambulanta parcata langa teren. Dupa circa un sfert de ora ambulanta a parasit arena si s-a indreptat spre spital. Potrivit primelor informatii, Neagoe ar fi facut un stop cardiac.

UPDATE Antrenorul lui Dinamo a facut INFARCT, in timpul partidei cu CSU Craiova, si a fost dus la spital de urgenta: Important e ca se simte bine in acest moment

UPDATE 2:Primele investigatii de la Floreasca au tras concluzia ca Neagoe a suferit uninfarct cardiac inferiorsi urmeaza sa fie supus imediat unei coronarografii. Sunt indicatii pentru.

BREAKING NEWS: Eugen Neagoe a lesinat! Meciul dintre Dinamo si Craiova, intrerupt

Antrenorul lui Dinamo, Eugen Neagoe, a suferit, cu putin timp in urma, in timpul partidei cu Univers.

Ionel Danciulescu, despre starea lui Eugen Neagoe: Se simte mai bine. Fotbalul nu mai conteaza

Antrenorul lui Dinamo, Eugen Neagoe 51 de ani), a lesinat in prima repriza a meciului Dinamo - Craiova, din a doua etapa a Ligii 1. La pauza meciului, Ionel Danciulescu a vorbit despre starea de sanatate a tehnicianului.

Eugen Neagoe asteapta 30.000 de dinamovisti cu Craiova

Antrenorul Eugen Neagoe a vorbit, sambata, intr-o conferinta de presa despre derby-ul de duminica seara cu Universitatea Craiova din etapa a 2-a a noului sezon de Liga 1.

VIDEO Eugen Neagoe a lesinat in timpul meciului si a fost dus la spital

Invinsa in prima etapa cu 5-0 de Viitorul, Dinamo e in deriva. Fanii sunt in razboi cu conducerea, iar antrenorul ros-albilor, contestat si el, a cedat, duminica seara, in minutul 25 al meciului cu Craiova.