14:45

LIVE Text Simona Halep vs Magdalena Rybarikova 4-6, 3-2

Dupa o experienta fericita in FedCup a reusit doua victorii), pentru Simona Halep a venit momentul debutului in sezonul de zgura, primul episod fiind turneul Premier de la Stuttgart. in turul doi Simona a avut liber in runda inaugurala), liderul ierarhiei mondiale da peste Magdalena Rybarikova Slovacia, 18 WTA). Meciul este in direct pe Digisport 2 si LiveText pe HotNews. ro. continuă pe Hotnews

LIVE Text Simona Halep vs Magdalena Rybarikova 0-1

SIMONA HALEP - MAGDALENA RYBARIKOVA ONLINE LIVE STREAM - VIDEO STUTTGART

SIMONA HALEP - MAGDALENA RYBARIKOVA ONLINE LIVE STREAM - VIDEO STUTTGART Simona Halep, locul I WTA, va evolua, miercuri, dupa ora 21. 00, cu Magdalena Rybarikova, numarul 18 mondial, in turul al doilea al turneului de.

SIMONA HALEP-MAGDALENA RYBARIKOVA LIVE VIDEO STREAM ONLINE DIGISPORT la Stuttgart. Meci greu pentru romanca

SIMONA HALEP-MAGDALENA RYBARIKOVA LIVE VIDEO STREAM ONLINE DIGISPORT Numarul 1 mondial joaca in turul secund al turneului de la Stuttgart.

SIMONA HALEP-MAGDALENA RYBARIKOVA LIVE VIDEO STREAM ONLINE DIGISPORT la Stuttgart. Antrenament pentru Roland Garros pentru romanca

Simona Halep a inceput oscilant meciul cu Magdalena Rybarikova 18 WTA), liderul mondial avand dificultati in special din cauza slice-ului de rever al adversarei si serviciului foarte puternic al slovacei. Dupa un prim set cedat cu 6-4, Simona a stat de vorba cu Andrei Pavel, iar atitudinea din teren s-a imbunatatit vizibil: a cautat sa nu ii mai dea timp adversarei a lovit mingea din urcare), a servit mult mai bine, iar backhand-ul in lung de linie a scos-o de multe ori din incurcatura. Victoria s-a conturat dupa o ora si 52 de minute 4-6, 6-2, 6-3), succesul ducand-o pe Halep in sferturile turneului Premier de la Stuttgart.

VIDEO Simona Halep, n sferturi la Stuttgart (4-6, 6-2, 6-3 cu Magdalena Rybarikova)/ Si-a accesat mai greu nivelul superior al jocului

LIVE Simona Halep - Magdalena Rybarikova in turul 2 la Stuttgart (dupa 21:00)

Simona Halep revine in circuit in postura de principala favorita la castigarea turneului de la Stuttgart.

LIVE Simona Halep - Magdalena Rybarikova in turul 2 la Stuttgart (dupa 21:45)

Simona Halep, victorie in trei seturi in primul meci la Stuttgart

Simona Halep a revenit in circuit in postura de principala favorita la castigarea turneului de la Stuttgart.

FOTO Cum a raspuns Simona Halep la intrebarea: Ai poza in costum de baie? Singura imagine surprinsa la plaja

Simona Halep va debuta azi la turneul de la Stuttgart, unde o va intalni pe slovaca Madgalena Rybarikova, in turul secund.

actualitate, 14:45