15:01

Mihaela Buzarnescu s-a oprit in semifinalele turneului WTA de la Hiroshima

Jucatoarea romana de tenis Mihaela Buzarnescu 31 ani, 125 WTA) a fost invinsa, sambata, in semifinalele turneului WTA de la Hiroshima Japonia), dotat cu premii totale de 250. 000 de dolari, de japoneza Nao. continuă pe Antena3

Mihaela Buzarnescu rateaza finala de la Hiroshima

Jucatoarea Mihaela Buzarnescu s-a oprit, sambata, in semifinalele turneului WTA de la Hiroshima.

Mihaela Buzarnescu, premiera dupa 406 zile! Ce a realizat la Hiroshima si cum ii va fi imbunatatit clasamentul WTA

Abia dupa si-a pierdut cam toate punctele acumulate in 2018 si a a avut o cadere drastica in ierarhia mondiala, Mihaela Buzarnescu 31 de ani) a invatat, din nou, sa castige.

Mihaela Buzarnescu uimeste Hiroshima. Romanca e in semifinalele turneului nipon

Mihaela Buzarnescu, locul 125 WTA, va disputa prima semifinala din acest an, dupa ce a invins-o, vin.

WTA Hiroshima: Mihaela Buzarnescu, eliminata de Nao Hibino in semifinale

Mihaela Buzarnescu, locul 125 WTA, a fost invinsa, sambata, cu scorul de 4-6, 6-0, 6-3, de japoneza Nao Hibino, locul 146 WTA, in semifinalele turneului de categorie WTA International de la Hiroshima.

WTA Hiroshima: Mihaela Buzarnescu, in semifinale - Victorie cu Alison Van Uytvanck

Mihaela Buzarnescu a eliminat-o vineri pe favorita numarul trei a turneului WTA de la Hiroshima, jucatoarea noastra trecand in doua seturi, scor 6-4, 7-5, de Alison Van Uytvanck.

Mihaela Buzarnescu, in sferturi la turneul de la Hiroshima

Jucatoarea Mihaela Buzarnescu, locul 125 WTA, s-a calificat, joi, in sferturile de finala ale turneului de la Hiroshima, cu premii totale de 250. 000 de dolari.

WTA Hiroshima: Mihaela Buzarnescu s-a calificat in sferturi

Jucatoarea romana de tenis Mihaela Buzarnescu s-a calificat, joi, in sferturile de finala ale turneu.

Mihaela Buzarnescu, eliminata in semifinale la Hiroshima

Jucatoarea romana de tenis Mihaela Buzarnescu a fost invinsa de japoneza Nao Hibino cu 4-6, 6-0, 6-3.

Bomba de la Hiroshima: Mihaela Buzarnescu a reusit un rezultat pe care l-a mai avut doar de doua ori in 2019

Mihaela Buzarnescu a incheiat 2018 pe locul 24 in lume, dupa care, in urmatoarele noua luni, a suferit o cadere de peste 100 de locuri.

Mihaela Buzarnescu ajunge in prima semifinala din 2019

Jucatoarea Mihaela Buzarnescu atinge in aceasta saptamana cea mai buna performanta a anului 2019 in turneul de la Hiroshima.

actualitate, 15:01