09:00

Prima declaratie a Simonei Halep dupa ce s-a calificat in sferturi la Stuttgart. Ce a deranjat-o la debutul ei pe zgura

Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala ale turneului de la Stuttgart, dupa ce a trecut de Magdalena Rybarikova, care i-a pus ceva probleme. continuă pe Adevărul

Sansa i-a suras Simonei Halep: a scapat de adversarul pe care nu il dorea in sferturile de finala de la Stuttgart

Simona Halep s-a calificat in sferturi la Stuttgart, dar suprafata de joc nu o incanta. Ea o va intalni pe Coco Vandewghe in urmatorul meci.

I-a pus gand rau liderului! Ce a declarat prima adversara a Simonei Halep de la Stuttgart inaintea meciului de azi

Simona Halep va debuta azi la turneul de la Stuttgart, unde o va intalni pe jucatoarea slovaca Magdalena Rybarikova.

Magdalena Rybarikova a nvins-o pe Daria Kasatkina si va fi adversara Simonei Halep n turul doi la Stuttgart

Sportiva slovaca Magdalena Rybarikova, numarul 18 mondial, va evolua contra Simonei Halep in turul doi al turneului de la Stuttgart, dupa ce a trecut in runda inaugurala de rusoaica Daria Kasatkina, locul 14 WTA, potrivit news. ro. Magdalena Rybarikova s-a impus, scor 6-2, 6-2, dupa o ora si 16 minute.

WTA Stuttgart: CoCo Vandeweghe, adversara Simonei Halep n sferturi

Pentru un loc in semifinalele turneului Premier de la Stuttgart, Simona Halep 1 WTA) se va duela cu jucatoarea CoCo Vandeweghe SUA, 16 WTA). Americanca a invins-o in trei seturi pe Laura Siegemund Germania, 100 WTA), detinatoarea trofeului, scor 4-6, 6-4, 3-6, dupa doua ore si 30 de minute de joc.

Simona Halep, calificare muncita in sferturi la Stuttgart

Simona Halep s-a calificat miercuri seara in sferturile turneului Premier de la Stuttgart, reusind sa castige partida cu Magdalena Rybarikova, scrie gsp. ro.

actualitate, 09:00