01:05

Barajul pentru Liga 1 (tur): Universitatea Cluj - FC Hermannstadt 0-2 / Doua goluri in doua minute pentru sibieni

FC Hermannstadt a facut un pas important spre ramanerea pe prima scena a fotbalului romanesc, dupa ce a invins-o pe Universitatea Cluj cu scorul de 2-0 0-0), duminica seara, pe Cluj Arena din Cluj-Napoca, in prima mansa a barajului pentru Liga I. continuă pe Hotnews

LIVE Barajul pentru Liga 1: U Cluj - Hermannstadt (18:00)

Duminica transmitem de la ora 18:00 prima dintre mansele barajului de promovare/ramane in Liga 1 dintre U Cluj si Hermannstadt.

LIVE Barajul pentru Liga 1: U Cluj - Hermannstadt (18:00). Interes urias pentru partida. Stadionul luat cu asalt ca la Untold!

LIVE Barajul pentru Liga 1: U Cluj - Hermannstadt. Interes urias pentru partida. Stadionul luat cu asalt ca la Untold!

Asa am trait Barajul pentru Liga 1: U Cluj - Hermannstadt

Duminica am transmis de la ora 18:00 prima dintre mansele barajului de promovare/ramane in Liga 1 dintre U Cluj si Hermannstadt.

Barajul pentru Liga 1: UCluj Hermannstadt, prima infatisare

O singura necunoscuta a mai ramas pentru sezonul urmator in Liga 1, si anume care va fi a 14-a participanta in competitie.

Reactii dupa U Cluj - Hermannstadt. Miriuta: Nu s-a jucat nimic |Lobont: Am pierdut doar o repriza

Vedeti mai jos primele reactii dupa mansa tur a barajului dintre U Cluj si Hermannstadt, confruntare care va decide a 14-a echipa care va evolua sezonul viitor in Liga 1.

Incidente la meciul U Cluj vs Hermannstadt - Un jandarm a ajuns la spital dupa ce a fost lovit in cap de un scaun aruncat din tribuna

Un jandarm a ajuns la spital, duminica seara, dupa ce a fost lovit in zona capului de un scaun aruncat din tribuna, in timpul incidentelor care au marcat finalul meciului de baraj pentru Liga I dintre echipele Universitatea Cluj si Hermannstadt, scor 0-2.

Incidente violente pe Cluj Arena: un jandarm lasat intr-o balta de sange

Suporterii de la U Cluj si-au dat in petec la finalul meciului cu Hermannstadt, pierdut de Sepcile Rosii, cu 2-0, in prima mansa a barajului pentru Liga 1.

Imagini SOCANTE de la meciul U Cluj - Hermannstadt: Bataie generala intre suporteri si jandarmi (VIDEO)

Incidente la meciul dintre U Cluj si Hermannstadt, scor 0-2, din prima mansa a barajului pentru Liga1. Un prelungirile meciului, un suporter a patruns pe gazon, iar altii pe pista de atletism. Jandarmii au.