17:15

Digisport: Incidente reprobabile la Cluj! Un fan a fost lovit cu piciorul in fata de un steward

Finalul meciului de pe Cluj Arena dintre U si Hermannstadt a adus un scandal intre ultrasii gazdelor si fortele de ordine. Un fan al clujenilor a patruns pe teren, iar oamenii legii au intervenit in forta. continuă pe Hotnews

Digisport: Incidente reprobabile pe Cluj Arena! Sange, gaze lacrimogene, fanii au intrat pe teren

Finalul partidei de pe Cluj Arena a fost unul reprobabil, invers proportional cu atmosfera care a fost pana atunci pe cochetul stadion din inima Ardealului. infuriati de scorul de pe tabela, de evolutia favoritilor, fanii celor de la U Cluj, veniti in numar mare la meci, 25664 de spectatori-cifra oficiala, au depasit limita normalului in minutele din prelungiri.

Incidente la meciul U Cluj vs Hermannstadt - Un jandarm a ajuns la spital dupa ce a fost lovit in cap de un scaun aruncat din tribuna

Un jandarm a ajuns la spital, duminica seara, dupa ce a fost lovit in zona capului de un scaun aruncat din tribuna, in timpul incidentelor care au marcat finalul meciului de baraj pentru Liga I dintre echipele Universitatea Cluj si Hermannstadt, scor 0-2.

Situatia medicala a jandarmului ranit dupa ce a fost lovit cu un scaun in cap de ultrasii Universitatii Cluj. Ce decizie au luat medicii care l-au examinat azi

Spre finalul meciului de fotbal disputat duminica, 9 iunie, intre Universitatea Cluj si Hermannstadt Sibiu, au avut loc incidente care au dus la interventia in forta a fortelor de ordine. Un jandarm a fost lovit si lasat inconstient de un scaun aruncat din tribune de ultrasii furiosi.

Un fotbalist roman a murit, dupa ce a fost lovit de un tren in Germania

Un fost fotablist roman a murit, dupa ce a fost lovit de un tren in Germania. Satmareanul Raul Pinte a plecatin Germania la munca. Din nefericire, a fost accidentat mortal de un tren, tocmai in.

Ultrasul celor de la U Cluj care a lovit un jandarm era interzis pe stadioane

Un jandarm a fost lovit in cap cu un scaun aruncat din tribuna, duminica seara, pe stadionul Cluj Arena. Scandalul a inceput spre finalul meciului dintre Universitatea Cluj si Hermannstadt Sibiu, cand un suporter.

Pe timpul desfasurarii meciului de fotbal dintre echipele FC U Cluj - FC Hermannstadt Sibiu, desfasurat pe stadionul Cluj Arena, duminica seara, in minutul 88, un jandarm, in varsta de 44 de ani, din cadrul ec.

Incident grav pe Cluj Arena! ! Un jandarm, dus de urgenta la spital, dupa ce a fost lovit in cap cu un scaun (VIDEO)

Incident grav pe Cluj Arena! Un jandarm, dus de urgenta la spital, dupa ce a fost lovit in cap cu un scaun (VIDEO)

actualitate, 17:15