10:31

Champions League: Liverpool, nvinsa de Napoli n minutul 90, Barcelona, victorie dificila n Anglia

Miercuri au avut loc ultimele partide din etapa a doua a grupelor Champions League. Liverpool a pierdut in deplasarea de la Napoli dupa ce a primit un gol in minutul 90, in timp ce Barcelona a suferit pentru a obtine victoria, dupa ce Tottenham s-a apropiat la un singur gol si a fortat egalarea. Lionel Messi a inscris doua goluri si a ajuns la cinci goluri in doua partide. Scorul serii a fost realizat de PSG, care s-a impus cu un scor de tenis 6-1) impotriva sarbilor de la Steaua Rosie Belgrad. Printre remarcatele serii se numara si Borussia Dortmund, care a castigat la scor de neprezentare in fata formatiei AS Monaco. continuă pe Hotnews

actualitate, 10:31