13:16

Buzarnescu profita de al doilea abandon consecutiv. Este in optimi la Roma, va juca cu numarul 1 WTA, Naomi Osaka

Mihaela Buzarnescu a ajuns in optimile de finala ale turneului de la Roma dupa ce adversara dinn turul 2, Julia Goegers 18 WTA) a fost nevoita sa abandoneze in setul decisiv. continuă pe Adevărul

Mihaela Buzarnescu profita de un nou abandon la Roma. Urmeaza duelul cu lidera mondiala

Jucatoarea Mihaela Buzarnescu s-a calificat in optimile de finala de la Roma, joi, dupa un meci in care nemtoaica Julia Goerges s-a restras in decisiv din cauza unei accidentari.

Mihaela Buzarnescu, eliminata de Naomi Osaka in optimi la Roma

Mihaela Buzarnescu a fost eliminata, joi, de japoneza Naomi Osaka, locul 1 mondial, in optimile de finala ale turneului de categorie Premier 5 de la Roma. Osaka s-a impus, scor 6-3, 6-3, dupa o ora si 13 minute.

actualitate, 13:16