10:00

Dunarea Calarasi ramane in zona nisipurilor miscatoare dupa 0-1 cu Gaz Metan

Un meci dominat autoritar si care se indrepta spre un 0-0 mincinos a fost marcat pana la urma de golul lui Yazalde din minutul 87. continuă pe Online Sport

LIVE Dunarea Calarasi - Gaz Metan (18:00)

Meci extrem de important pentru Dunarea Calarasi in vederea salvarii de la retrogradare. Oaspete va fi Gaz Metan Medias, prima clasata in playout. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul .

LIVE Dunarea Calarasi - Gaz Metan. Gazdele isi joaca ramanerea in Liga 1

Asa am trait Dunarea Calarasi - Gaz Metan

Meci extrem de important pentru Dunarea Calarasi in vederea salvarii de la retrogradare. Oaspete a fost Gaz Metan Medias, prima clasata in playout. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul .

actualitate, 10:00