16:15

Jose Mourinho explica eliminarea lui Juventus din Champions League: Nimeni nu i-a respectat cu adevarat pe cei de la Ajax

Juventus a pierdut calificarea in semifinalele Ligii Campionilor la fotbal fiindca nu a respectat-o pe Ajax, a declarat pentru Russia Today antrenorul portughez Jose Mourinho, potrivit presei italiene. continuă pe Hotnews

Mama lui Ronaldo, dupa eliminarea fiului sau din Champions League: Cristiano era trist. Mi-a spus Nu pot sa fac minuni

Dolores Aveiro, mama lui Cristiano Ronaldo, a declarat ca fiul sau era trist dupa meciul cu Ajax Amsterdam si i-a spus ca s-a straduit sa obtina calificarea in semifinalele Champions League, dar nu poate face minuni.

Juventus - Ajax Champions League LIVE STREAM. Ronaldo, de neoprit

Juventus - Ajax Champions League LIVE STREAM. Juventus - Ajax, meciul retur din sferturile de finala ale UEFA Champions League se joaca iN DIRECT la Digi Sport 2. in tur, pe Amsterdam Arena, cele doua.

Massimiliano Allegri, dupa eliminarea din Champions League: Ajax a meritat acest rezultat si calificarea

Tehnicianul formatiei Juventus Torino, Massimiliano Allegri, a declarat, marti seara, ca Ajax Amsterdam a meritat calificarea in semifinalele Ligii Campionilor, in urma victoriei, scor 2-1, in returul sferturilor competitiei.

Pep Guardiola, fair-play dupa eliminarea din Champions League: Echipa mai buna s-a calificat. Sutin VAR-ul, sunt pentru un fotbal corect

Manchester City a fost eliminata dramatic de Tottenham in sferturile Champions League. Cetatenii s-au impus cu 4-3, dar Tottenham a obtinut calificarea gratie golurilor marcate in deplasare 4-4 la general). Pep Guardiola i-a felicitat pe adversari, precizand ca echipa mai buna s-a calificat. in plus, tehnicianul spaniol a afirmat ca sustine VAR-ul si fotbalul corect.

Pep Guardiola, fair-play dupa eliminarea din Champions League: Echipa mai buna s-a calificat. Sustin VAR-ul, sunt pentru un fotbal corect

actualitate, 16:15