15:00

VIDEO Manchester City - Tottenham 4-3 / Thriller pe Etihad Stadium - Trupa lui Guardiola, tradata de VAR si eliminata dramatic in sferturi

Etihad Stadium a fost gazda unui meci absolut nebun intre Manchester City si Tottenham. Dupa doar 11 minute de la fluierul de start, se marcasera deja patru goluri, cate doua de fiecare parte. Spectacolul a continuat, cetatenii au intrat in avantaj la pauza, iar in minutul 59 aveau scor de calificare 4-2). Tottenham a redus din diferenta, iar golul lui Llorente 73') avea sa fie decisiv pentru calificarea in semifinale. Finalul a adus o faza controversata, Sterling a inscris pentru 5-3, dar reusita a fost anulata de VAR pe motiv de ofsaid. continuă pe Hotnews

LIVE Champions League: Manchester City - Tottenham si Porto - Liverpool (22:00)

De la ora 22:00 transmitem live text in aceasta pagina ultimele meciuri din sferturile Champions League: Manchester City - Tottenham si Porto - Liverpool.

LIVE Champions League: Manchester City - Tottenham si Porto - Liverpool

Asa am trait Champions League: Manchester City - Tottenham 4-3 si Porto - Liverpool 1-4

De la ora 22:00 am transmis live text in aceasta pagina ultimele meciuri din sferturile Champions League: Manchester City - Tottenham si Porto - Liverpool.

LiveText Manchester City vs Tottenham / Porto vs Liverpool (de la ora 22:00) - Echipele de start

Cel mai interesant duel al serii este de departe cel dintre Manchester City si Tottenham. Batalia decisiva pentru calificarea in semifinalele Champions League are loc pe Etihad Stadium, dupa ce echipa lui Pochettino s-a impus cu 1-0 in tur. Cetatenii sunt hotarati sa intoarca scorul si sa ajunga in penultimul act pentru a doua oara in istorie. Pe Estadio do Dragao se intalnesc Porto si Liverpool. Dupa 2-0 in tur, cormoranii sunt deja cu un pas in semifinale. E greu de crezut ca elevii lui Conceicao mai pot schimba soarta calificarii. Partidele incep de la ora 22:00 si vor fi transmise in direct pe Digi Sport, Telekom Sport, Look si LiveText pe HotNews. ro.

LiveText Manchester City vs Tottenham 3-2 (3-3 la general) / Porto vs Liverpool 0-1 (0-3 la general) - Rep. I

Champions League: Manchester City vs Tottenham, duelul de foc al serii; Porto primeste vizita lui Liverpool

Meci colosal, sambata, in Anglia: Ce post din Romania va transmite revansa Manchester City Tottenham

Tottenham a scos City din sferturile Ligii Campionilor, iar acum poate distruge definitiv sezonul pentru echipa lui Guardiola.

Manchester City - Tottenham, o dementa de meci cu 7 goluri, Liverpool o mazileste pe FC Porto la ea acasa

Tottenham a dat lovitura pe terenul celor de la City si, chiar daca a pierdut cu 4-3, s-a calificat in semifinalele Ligii Campionilor. Liverpool a facut instructie cu Porto, 4-1.

LIVE Champions League: Patru goluri in primele 10 minute la City - Tottenham

actualitate, 15:00