01:05

Cristiano Ronaldo avertizeaza dupa victoria Portugaliei din Liga Natiunilor: Vom incerca sa castigam Campionatul European

Selectionata de fotbal a Portugaliei, campioana europeana en titre, va incerca sa castige si EURO 2020, a avertizat capitanul sau, atacantul Cristiano Ronaldo, dupa ce s-a impus, duminica, si in prima editie a Ligii Natiunilor. continuă pe Hotnews

VIDEO Cristiano Ronaldo, reatie oribila dupa castigarea Ligii Natiunilor: Imaginile fac furori in mediul online

Cristiano Ronaldo 34 de ani) e un fotbalist genial, cu o dorinta de victorie iesita din comun, insa, din pacate, tocmai aceasta ultima calitate il strica uneori.

VIDEO Cristiano Ronaldo, reactie oribila dupa castigarea Ligii Natiunilor: Imaginile fac furori in mediul online

VIDEO Liga Natiunilor: Olanda, adversara Portugaliei din finala (3-1 vs Anglia, dupa prelungiri)

Olanda s-a calificat in finala Ligii Natiunilor la fotbal, gratie victoriei in fata Angliei, cu scorul de 3-1 0-1, 1-1), dupa prelungiri, joi seara, la Guimaraes, in a doua semifinala a competitiei.

DigiSport: Ce show ieftin! Daniel Ghita a iesit la atac dupa victoria lui Morosanu cu Daniel Sam

Catalin Morosanu 34 de ani) si-a luat revansa in fata lui Daniel Sam, pe care l-a invins in gala de la Cluj. Moartea din Carpati le-a dat emotii spectatorilor chiar in prima repriza, cand britanicul de aproape 2 metri si 123 de kilograme l-a pus la podea pe roman cu un genunchi direct in plex. Pana la urma, Morosanu a reusit sa se impuna.