15:45

CM Gimnastica artistica: Marian Dragulescu, locul 4 in finala la sarituri

Gimnastul Marian Dragulescu s-a clasat, duminica, pe locul 4, in finala la sarituri, la Campionatul Mondial de la Stuttgart. La 38 de ani, el este calificat si la Jocurile Olimpice de la Tokyo in aceeasi proba, alaturi de Maria Holbura, la individual-compus. continuă pe Hotnews

Ghinion teribil pentru Dragulescu la CM de gimnastica de la Stuttgart. A ratat la mustata podiumul in proba de sarituri

Gimnastul Marian Dragulescu s-a clasat, duminica, pe locul 4, in finala la sarituri, la Campionatul Mondial de la Stuttgart.

Marian Dragulescu rateaza podiumul in finala mondiala de la sarituri

La cei 38 ani ai sai, Marian Dragulescu a fost aproape de o noua mediale la Campionatele Mondiale de Gimnastica desfasurate la Stuttgart.

VIDEO Gimnastica artistica: Simone Biles a doborat recordul de medalii la Campionatele Mondiale

Americanca Simone Biles a cucerit medalia de aur la barna si la sol, duminica, in finalele de la Stuttgart, doborand recordul de medalii la Campionatele Mondiale de gimnastica artistica. Ea are acum in palmares 25 de medalii, dintre care 19 de aur.

actualitate, 15:45