16:30

LIVE CFR Cluj - Hermannstadt

Liderul CFR Cluj reia campionatul pe teren propriu contra sibienilor de la Hermannstadt, o echipa in ascensiune de la preluarea de catre Vasile Miriuta. Apasati aici pentru live video . continuă pe Online Sport

LIVE CFR Cluj - Hermannstadt (20:00)

Asa am trait CFR Cluj - Hermannstadt

Liderul CFR Cluj a reluat campionatul pe teren propriu contra sibienilor de la Hermannstadt, o echipa in ascensiune de la preluarea de catre Vasile Miriuta. Apasati aici pentru live video .

VIDEO CFR Cluj - FC Hermannstadt 1-1 / Ardelenii au ratat sansa de a se distanta la opt puncte de FCSB

CFR Cluj, liderul din Lig 1, n-a reusit sa profite de pasul gresit facut de FCSB 1-1 cu Dunarea Calarasi), obtinand doar un rezultat de egalitate pe teren propriu cu FC Hermannstadt, scor 1-1. Tucudean a fost inger si demon pentru ardeleni. Atacantul a ratat un penalty in minutul 50, cand sibienii conduceau cu 1-0, dar tot el a evitat infrangerea cu un gol inscris in minutul 77.

CFR Cluj se impiedica acasa cu Hermannstadt

Liderul campionatului CFR Cluj a incheiat la egalitate cu Hermannstadt, scor 1-1, intr-un meci din Liga 1 Betano.

CFR Cluj s-a chinuit pentru o remiza acasa cu Hermannstadt

Asa campionat, asa lideri: CFR Cluj si FCSB incep campionatul cu stangul! Sansa importanta pentru URMARITOARE

Liga 1 a inceput in acest weekend, dar startul stagiunii de primavara nu a fost de bun augur pentru principalele candidate la titlu, FCSB si CFR Cluj, care au remizat surprinzator, scor 1-1. Daca prima a pierdut.

actualitate, 16:30