17:30

Julio Baptista, fost mijlocas al lui Real Madrid, Arsenal si AS Roma, a semnat cu CFR Cluj. N-a mai jucat de doi ani

Julio Baptista, fost mijlocas al echipelor Real Madrid, Arsenal si AS Roma, a semnat un contract cu campioana Romaniei, CFR Cluj. continuă pe Adevărul

Oficial: Julio Baptista, fost jucator la Real Madrid, a semnat cu CFR Cluj

Julio Baptista, fost mijlocas al echipelor Real Madrid, Arsenal si AS Roma, a semnat un contract cu CFR Cluj, campioana Romaniei. Brazilianul a jucat in 77 de meciuri pentru Real Madrid, reusind 13 goluri.

CFR Cluj l-a transferat pe Julio Baptista, fost jucator la Real Madrid

Campioana CFR Cluj l-a prezentat, sambata dupa-amiaza, pe atacantul brazilian Julio Baptista, un jucator care a evoluat in cariera, printre altele, si pentru Real Madrid.

CFR Cluj pregateste doua mutari-bomba pe piata transferurilor. Julio Baptista, fost jucator la Real Madrid, face vizita medicala

Julio Baptista si Jesus Fernandez, doi fosti fotbalisti ai lui Real Madrid, sunt pe punctul de a semna cu CFR Cluj.

CFR Cluj transfera o fosta vedeta a lui Real Madrid

CFR Clujda o adevarata lovitura pe piata transferurilor! Fostul fotbalist al luiReal Madrid, Julio Baptista,acum in varsta de 36 de ani, va face vizita medicala la Cluj si va semna cu.

VIDEO Real Madrid vs Atletico Madrid 2-4 (dupa prelungiri) / Echipa lui Diego Simeone a cstigat Supercupa Europei pentru a treia oara n istorie

Atletico Madrid este noua detinatoare a Supercupei Europei, dupa ce a reusit o victorie superba in fata marii rivale Real Madrid, scor 4-2. Trupa lui Diego Simeone a avut nevoie de prelungiri pentru a se impune in partida de pe Lillekula Arena din Tallinn Estonia), dupa ce la finalul primelor 90 de minute scorul a fost 2-2.

Jesus Fernandez, fost portar la echipa a doua a celor de la Real Madrid, a semnat cu CFR Cluj

CFR Cluj a anuntat, vineri, pe site-ul oficial, transferul portarului spaniol Jesus Fernandez 30 de ani). De-a lungul carierei, Fernandez a evoluat si pentru echipa a doua a celor de la Real Madrid, dar a bifat si doua partide la prima echipa a galacticilor.

REAL MADRID - ATLETICO LIVE in SUPERCUPA EUROPEI. ONLINE STREAM TELEKOM si LOOK PLUS - VIDEO

REAL MADRID - ATLETICO LIVE in SUPERCUPA EUROPEI. ONLINE STREAM TELEKOM si LOOK PLUS - VIDEO. Echipele spaniole de fotbal Real Madrid si Atletico Madrid se vor infrunta, miercuri, de la ora 22,00, in capitala Estoni.

LiveText Real Madrid vs Atletico Madrid (de la ora 22:00) / Echipele de start

Dupa numeroase confruntari directe in ultimii ani, fie in La Liga, Cupa Spaniei sau Champions League, Real Madrid si Atletico Madrid se afla din nou fata in fata. Marile rivale din capitala Spaniei se vor duela pentru Supercupa Europei, pe Lillekula Arena din Tallinn Estonia). Partida va incepe la ora 22:00 si poate fi urmarita in direct pe Telekom Sport 1, Look Plus si LiveText pe HotNews. ro.

LiveText Real Madrid vs Atletico Madrid 1-1 (Pauza) / Diego Costa a deschis scorul n primul minut; 27' Benzema egaleaza

LiveText Real Madrid vs Atletico Madrid 2-4 (Rep II prelungiri) / 104' Koke inscrie

actualitate, 17:30