00:07

LIVE CFR Cluj - Gaz Metan 0-2

De la ora 20:00 transmitem, sambata seara, live text in aceasta pagina meciul CFR Cluj - Gaz Metan Medias din etapa a 19-a in Liga 1 Betano. Apasati aici pentru live video. continuă pe Online Sport

LIVE CFR Cluj - Gaz Metan (20:00)

LIVE CFR Cluj - Gaz Metan 1-2

Asa am trait CFR Cluj - Gaz Metan 2-2

De la ora 20:00 am transmis, sambata seara, live text in aceasta pagina meciul CFR Cluj - Gaz Metan Medias din etapa a 19-a in Liga 1 Betano. Apasati aici pentru live video.

Liga 1: CFR Cluj vs Gaz Metan Medias 2-2/ Culio a ratat un penalti n ultimul minut

CFR Cluj a remizat, pe teren propriu, scor 2-2, cu Gaz Metan Medias intr-un meci din etapa a 19-a a Ligii 1. Clujenii au fost condusi cu 0-2, au egalat in minutul 87, dar nu au reusit sa castige meciul dupa ce Culio a trimis in bara din penalti, in ultimul minut din prelungiri. CFR ramane lider, cu sase puncte deasupra celor de la FCSB, care inca nu au evoluat in aceasta etapa.

CFR Cluj pierde doua puncte in lupta pentru titlu. Revenire de la 0-2 cu Gaz Metan

Campioana CFR Cluj s-a impiedicat, sambata seara, in meciul disputat pe teren propriu cu Gaz Metan Medias, echipa cu ambitii de calificare in playoff.

LIVE Gaz Metan - Viitorul (17:30)

Etapa intermediara cu numarul 18 continua, miercuri, cu meciul dintre Gaz Metan si Viitorul. Apasati aici pentru live video.

LIVE Gaz Metan - Viitorul 1-0

LIVE Gaz Metan - Viitorul 1-1. Gazdele in inferioritate numerica

Asa am trait Gaz Metan - Viitorul 2-2

Etapa intermediara cu numarul 18 a continuat, miercuri, cu meciul dintre Gaz Metan si Viitorul. Apasati aici pentru live video.

actualitate, 00:07