13:45

VIDEO Manchester United a castigat derbiul cu City Chelsea, victorie categorica vs Everton

Chiar daca echipa se afla doar pe locul 5, fanii lui Manchester United pot considera ca acest sezon este unul salvat. Formatia antrenata de Ole Gunnar Solskjaer s-a impus cu scorul de 2-0, pe Old Trafford, impotriva rivalei Manchester City. Tot duminica, Chelsea a obtinut o victorie entuziasmanta impotriva lui Everton, scor 4-0. continuă pe Hotnews

Victorie importanta pentru Manchester United cu City. Diavolii rosii reintra in lupta pentru un loc de Champions League

Manchester United a adus victoria, in fata propriilor suporteri, in meciul cu rivala City. Prin castigarea acestei partide, diavolii rosii revin in lupta pentru un loc de Champions League.

Manchester United s-a impus in derby-ul cu Manchester City

Trei puncte uriaste obtinute de Manchester United in duelul de pe Old Trafford cu Manchester City, meci incheiat cu 2-0.

VIDEO Cupa Angliei: Manchester United, ultima echipa calificata in sferturi Super executie a lui Shaw

Manchester United a intregit tabloul sferturilor din Cupa Angliei, dupa ce a trecut la scor de neprezentare 3-0) de Derby County, pe Pride Park.

actualitate, 13:45