15:15

WTA Wuhan: Simona Halep vs Dominika Cibulkova (n jurul orei 16:00) / Simona, fara set cstigat pe hard n fata slovacei

Dominika Cibulkova este o nuca tare pentru Simona Halep, cu atat mai mult daca ne uitam la partidele jucate pe hard slovaca conduce cu 3-0 la acest capitol). Meciul din turul doi de la Wuhan Premier 5) va fi in direct pe Digisport si LiveText pe HotNews. ro. continuă pe Hotnews

WTA Wuhan: Simona Halep vs Dominika Cibulkova se va disputa marti, n jurul orei 16:00

Organizatorii turneului Premier 5 de la Wuhan au dat publicitatii progamul zilei de marti, meciul dintre Simona Halep si Dominika Cibulkova urmand sa fie ultimul de pe arena centrala. Confruntarea ar trebui sa inceapa undeva in jurul orei 16:00, ora Romaniei.

WTA Wuhan: Simona Halep vs Dominika Cibulkova 0-6, 5-7 / Halep, eliminare prematura - Probleme la spate si la coapsa stnga

Simona Halep a fost vizitata de patru ori de trainerul competitiei de la Wuhan pe durata partidei cu Dominika Cibulkova, fiind destule momente in primul set in care slovaca se uita lung peste fileu pentru a vedea daca adversara va abandona sau nu. Dupa un 6-0 scurt admininstrat de Dominika, Simona a dat semne de viata, a revenit de la 0-2, a servit la 5-4 pentru a trimite partida in set decisiv, insa pana la urma Cibulkova a avut castig de cauza, 7-5. Liderul mondial paraseste turneul Premier 5 in turul al doilea, la fel ca in 2017.

Simona Halep - Dominika Cibulkova ONLINE STREAM LIVE VIDEO DIGISPORT de la Wuhan. Romanca are emotii la revenirea pe teren

Simona Halep - Dominika Cibulkova ONLINE STREAM LIVE VIDEO DIGISPORT. Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul unu mondial, si-a confirmat participarea la turneul Kremlin Cup de la Moscova, care va avea loc.

LIVE Text Simona Halep vs Dominika Cibulkova (dupa ora 17:20)

Simona Halep revine in circuitul profesionist dupa o pauza de cateva saptamani, primul examen fiind meciul cu incomoda Dominika Cibulkova slovaca conduce cu 3-0 in disputele de pe hard, fara set cedat). Partida face parte din turul doi de la Wuhan, competitie de categorie Premier 5. Meciul este in direct pe Digisport si LiveText pe HotNews. ro.

LIVE Text Simona Halep vs Dominika Cibulkova 0-0

LIVE Text Simona Halep vs Dominika Cibulkova 0-6, 4-3

Alarma la Wuhan! Simona Halep acuza probleme mari si nu stie daca poate juca. Cand ar trebui sa debuteze liderul WTA

Simona Halep se afla in China, unde s-a pregatit pentru revenirea in competitii, ea fiind principala favorita a turneului de la Wuhan.

Simona Halep, DISTRUSA la Wuhan! A fost ELIMINATA de Dominika Cibulkova, dupa ce in primul set nu a castigat niciun game

Simona Halep nr. 1 WTA) a fost eliminata, marti, in turul al doilea al turneului de la Wuhan China), fiind invinsa de slovaca Dominika Cibulkova 31 WTA) in doua seturi, cu scorul de 6-0, 7-5. Aceasta a fost.

LIVE Simona Halep contra Dominika Cibulkova la Wuhan

Simona Halep revine, marti, pe teren in turul 2 la Wuhan contra slovacei Dominika Cibulkova.

Simona Halep eliminata de Dominika Cibulkova la Wuhan

Simona Halep a revenit, marti, pe teren in turul 2 la Wuhan contra slovacei Dominika Cibulkova si a fost invinsa dupa un meci de doua seturi, cu 6-0, 7-5.

actualitate, 15:15