05:15

Incidente la primul meci al lui Neagoe pe banca lui Dinamo: Meciul cu Viitorul a fost intrerupt mai bine de 20 de minute, dupa ce 3 suporteri ai cainilor nu au mai putut indura umilinta favoritilor si au intrat pe teren (FOTO)

Incidente la primul meci al lui Eugen Neagoe pe banca tehnica a lui Dinamo Bucuresti. continuă pe B1

FC Voluntari - Sepsi Sfantu Gheorghe 0-0, in primul meci al sezonului in Liga I

FC Voluntari si Sepsi Sfantu Gheorghe au remizat, vineri, scor 0-0, in primul meci al etapei inaugurale din Liga I, sezonul 20192020.

Voluntari si Sepsi au ramas datoare fotbalului dupa primul meci al sezonului in Liga 1

Noul sezon de Liga 1 a debuta la Voluntari cu partida intre echipa locala si Sepsi Sf. Gheorghe, un meci incheiat la egalitate, scor 0-0, dupa 90 de minute cu fotbal prea putin spectaculos.

actualitate, 05:15