11:01

Scandal la Viitorul - Dinamo. Ultrasii cainilor rosii au intrat pe teren si au oprit jocul

Meciul Viitorul Constanta - Dinamo Bucuresti a fost intrerupt in minutul 67, la scorul de 3-0 pentru gazde, dupa ce 3 ultrasi dinamovisti au rupt gardul despartitor si au intrat pe teren. Cei trei huligani. continuă pe Antena3

Incidente la Ovidiu - Fanii dinamovisti au intrat pe teren la meciul cu Viitorul Jandarmii au intervenit, meciul a fost interupt

Fanii dinamovisti, aflati in numar de aproximativ 200, i-au injurat pe patronul Ionut Negoita si pe antrenorul Eugen Neagoe dupa numai 25 de minute de joc, la meciul FC Viitorul - Dinamo, care se disputa, luni seara, la Ovidiu.

Viitorul Dinamo, primul derby al sezonului in Liga 1

Echipele Viitorul si Dinamo se intalnesc, luni seara, in cel mai asteptat meci al sezonului de Liga 1.

Asa am trait Viitorul - Dinamo 5-0

Viitorul si Dinamo au tras cortina peste prima etapa a noului sezon de Liga 1. Meciul a fost live text in aceasta pagina incepand cu ora 21:00.

Liga 1 porneste din nou la drum - FC Viitorul vs Dinamo, derbiul din etapa intai

Campionatul Romaniei, Liga I, se reia astazi, iar FC Viitorul - Dinamo, programat, luni, este derbiul primei etape. Prima partida din noua stagiune va fi cea dintre FC Voluntari si Sepsi OSK Sf. Gheorghe.

actualitate, 11:01