23 Apr.

Viitorul o zdrobeste pe Dinamo, cu 5-0. Fanii alb-rosilor s-au revoltat si au intrerupt meciul 20 de minute!

Ultima partida a primei etape din noul sezon de Liga 1 le-a adus fata in fata, la Ovidiu, pe Viitorul si Dinamo, un meci care s-a incheiat cu victoria gazdelor, scor 5-0, si care in minutul 67, dupa golul de 3-0, a fost intrerupt din cauza suporterilor dinamovisti. continuă pe Online Sport

Masuri de securitate pentru meciul Viitorul Constanta - Dinamo Bucuresti, din Liga I

Meciul de fotbal dintre Viitorul si Dinamo se va disputa luni, 15 iulie, de la ora 21. 00, pe stadionul central al Complexului Academiei Hagi din localitatea Ovidiu.