09:45

22 goluri in optimile Ligii Europa: Chelsea si Napoli au facut spectacol. Cat au jucat romanii pentru echipele lor

A doua competitie intercluburi de pe continent a continuat, joi seara, cu opt partide din prima mansa. Meciurile retur sunt programate pentru 14 martie. continuă pe Adevărul

Spectacol fotbalistic, diseara, la televizor: incep optimile Ligii Europa. Ce meciuri sunt transmise in Romania

Dupa doua zile de Liga Campionilor, a doua competitie fotbalistica din Europa se reia cu dueluri extrem de atractive in care putem vedea la lucru echipe precum Inter, Chelsea sau Arsenal.

Europa League: Napoli si Chelsea, pasi importanti spre calificarea in sferturi - Rezultatele complete ale serii

Napoli, cu fundasul roman Vlad Chiriches pe banca de rezerve, si Chelsea au facut pasi mari spre sferturile de finala ale Europa League la fotbal, joi seara, in urma victoriilor reusite pe teren propriu cu scorul de 3-0, in prima mansa a optimilor de finala.

actualitate, 09:45