17:30

Asa am trait Rusia - Egipt

Rusia si Egipt au deschis, marti seara, live text in aceasta pagina de la ora 21:00, etapa a doua din faza grupelor. continuă pe Online Sport

LIVE TEXT Rusia - Egipt (21:00). Primul meci din etapa secunda a grupelor

Rusia si Egipt deschid, marti seara, live text in aceasta pagina de la ora 21:00, etapa a doua din faza grupelor.

LIVE TEXT Rusia - Egipt. Primul meci din etapa secunda a grupelor

LIVE TEXT Rusia - Egipt. Salah titular!

LIVE TEXT Rusia - Egipt. Salah sparge gheata la Cupa Mondiala

RUSIA - EGIPT LIVE STREAM. Mohamed Salah, speranta unei tari intregi ONLINE VIDEO TVR

Rusia va juca marti al doilea sau meci la Cupa Mondiala de fotbal pe care o gazduieste si poate parafa calificarea in optimile de finala contra Egiptului, la Sankt Petersburg 21,00, ora Romaniei, TVR 1, TVR.

Avancronica meciului Rusia Egipt

Etapa a doua din faza grupelor debuteaza, marti seara, la Cupa Mondiala cu meciul dintre Rusia si Egipt, o partida din Grupa A.

Pariati pe Rusia - Egipt

Un meci de totul sau nimic pentru egipteni, in timp ce Rusia isi poate asigura in mare masura calificarea in optimi cu o victorie. Cotele sunt pe masura mizei meciului dintre Rusia si Egipt.

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Rusia - Egipt 3-1 / Neputinta egiptenilor - Rusia, prima echipa calificata n optimi

Rusia este prima echipa care si-a asigurat locul in optimile Campionatului Mondial de fotbal, dupa o victorie clara impotriva Egiptului, scor 3-1. Dupa o prima repriza lipsita de evenimente importante, gazdele s-au dezlantuit in partea secunda si au marcat de trei ori in numai 15 minute. Nici revenirea lui Salah nu a impiedicat succesul rusilor. Jucatorul lui Liverpool a redus din diferenta abia in minutul 73, din penalty, dar tabela nu s-a mai modificat pana la finalul partidei.

actualitate, 17:30