00:07

Korea Open: Mihaela Buzarnescu, eliminata in turul intai de o sportiva venita din calificari

Mihaela Buzarnescu, locul 101 WTA, a fost eliminata, marti, in primul tur la Korea Open, in timp ce Ana Bogdan, locul 143 WTA, a reusit calificarea in runda secunda. continuă pe Hotnews

Mihaela Buzarnescu, eliminata in semifinale la Hiroshima

Jucatoarea romana de tenis Mihaela Buzarnescu a fost invinsa de japoneza Nao Hibino cu 4-6, 6-0, 6-3.

WTA Hiroshima: Mihaela Buzarnescu, eliminata de Nao Hibino in semifinale

Mihaela Buzarnescu, locul 125 WTA, a fost invinsa, sambata, cu scorul de 4-6, 6-0, 6-3, de japoneza Nao Hibino, locul 146 WTA, in semifinalele turneului de categorie WTA International de la Hiroshima.

Buzarnescu, inca o surpriza neplacuta: Cum si-a explicat infrangerea la Korea Open, dupa primul meci

Mihaela Buzarnescu a dat semne de revenire, saptamana trecuta, la Hiroshima. Din pacate, sportiva de 31 de ani e incapabila de a lega doua turnee reusite.

Korea Open: Patricia Maria Tig, calificata in optimi dupa un meci de trei ore

Patricia Maria Tig 124 WTA) s-a calificat in optimile de la Korea Open, turneu de categorie International care se disputa la Seul. Romanca a trecut de Danka Kovinic 117 WTA, Muntenegru), scor 6-4, 3-6, 7-63), dupa o lupta de trei ore.

Mihaela Buzarnescu rateaza finala de la Hiroshima

Jucatoarea Mihaela Buzarnescu s-a oprit, sambata, in semifinalele turneului WTA de la Hiroshima.

Mihaela Buzarnescu s-a oprit in semifinalele turneului WTA de la Hiroshima

Jucatoarea romana de tenis Mihaela Buzarnescu 31 ani, 125 WTA) a fost invinsa, sambata, in semifinalele turneului WTA de la Hiroshima Japonia), dotat cu premii totale de 250. 000 de dolari, de japoneza Nao.

actualitate, 00:07