01:05

WTA Hiroshima: Mihaela Buzarnescu, eliminata de Nao Hibino in semifinale

Mihaela Buzarnescu, locul 125 WTA, a fost invinsa, sambata, cu scorul de 4-6, 6-0, 6-3, de japoneza Nao Hibino, locul 146 WTA, in semifinalele turneului de categorie WTA International de la Hiroshima. continuă pe Hotnews

WTA Hiroshima: Mihaela Buzarnescu, in semifinale - Victorie cu Alison Van Uytvanck

Mihaela Buzarnescu a eliminat-o vineri pe favorita numarul trei a turneului WTA de la Hiroshima, jucatoarea noastra trecand in doua seturi, scor 6-4, 7-5, de Alison Van Uytvanck.

WTA Hiroshima: Mihaela Buzarnescu s-a calificat in sferturi

Jucatoarea romana de tenis Mihaela Buzarnescu s-a calificat, joi, in sferturile de finala ale turneu.

Mihaela Buzarnescu, eliminata in semifinale la Hiroshima

Jucatoarea romana de tenis Mihaela Buzarnescu a fost invinsa de japoneza Nao Hibino cu 4-6, 6-0, 6-3.

Bomba de la Hiroshima: Mihaela Buzarnescu a reusit un rezultat pe care l-a mai avut doar de doua ori in 2019

Mihaela Buzarnescu a incheiat 2018 pe locul 24 in lume, dupa care, in urmatoarele noua luni, a suferit o cadere de peste 100 de locuri.

Mihaela Buzarnescu s-a oprit in semifinalele turneului WTA de la Hiroshima

Jucatoarea romana de tenis Mihaela Buzarnescu 31 ani, 125 WTA) a fost invinsa, sambata, in semifinalele turneului WTA de la Hiroshima Japonia), dotat cu premii totale de 250. 000 de dolari, de japoneza Nao.

Mihaela Buzarnescu, premiera dupa 406 zile! Ce a realizat la Hiroshima si cum ii va fi imbunatatit clasamentul WTA

Abia dupa si-a pierdut cam toate punctele acumulate in 2018 si a a avut o cadere drastica in ierarhia mondiala, Mihaela Buzarnescu 31 de ani) a invatat, din nou, sa castige.

Mihaela Buzarnescu rateaza finala de la Hiroshima

Jucatoarea Mihaela Buzarnescu s-a oprit, sambata, in semifinalele turneului WTA de la Hiroshima.

Mihaela Buzarnescu, in sferturi la turneul de la Hiroshima

Jucatoarea Mihaela Buzarnescu, locul 125 WTA, s-a calificat, joi, in sferturile de finala ale turneului de la Hiroshima, cu premii totale de 250. 000 de dolari.

Mihaela Buzarnescu uimeste Hiroshima. Romanca e in semifinalele turneului nipon

Mihaela Buzarnescu, locul 125 WTA, va disputa prima semifinala din acest an, dupa ce a invins-o, vin.

Mihaela Buzarnescu ajunge in prima semifinala din 2019

Jucatoarea Mihaela Buzarnescu atinge in aceasta saptamana cea mai buna performanta a anului 2019 in turneul de la Hiroshima.