14:15

Liga Campionilor: Bayern a cstigat la Atena cu AEK, Valencia doar egal, n Elvetia

Formatia Bayern Munchen a invins, marti, in deplasare, cu scorul de 2-0 0-0), echipa AEK Atena, in etapa a III-a a Grupei E a Ligii Campionilor, potrivit News. ro. Au marcat Javi Martinez '61 si Lewandowski '63. continuă pe Hotnews

Programul meciurilor de marti in Liga Campionilor

Etapa a 3-a din Liga Campionilor programeaza, marti seara, primele opt meciuri din aceasta runda.

Manchester United - Juventus, meciul serii in Liga Campionilor. Ronaldo revine pe Old Trafford

Duel de cinci stele, marti seara, pe Old Trafford din Manchester, acolo unde United primeste vizita lui Juventus in derby-ul Grupei H din Liga Campionilor.

Ovidiu Hategan va arbitra meciul saptamanii in Liga Campionilor

UEFA l-a delegat pe Ovidiu Hategan la cel mai tare duel al saptamanii in Liga Campionilor, competitie care revine in actualitate cu etapa a 3-a.

Veste uriasa pentru Ovidiu Hategan: va arbitra derby-ul saptamanii in Liga Campionilor

Ovidiu Hategan va arbitra partida dintre FC Barcelona si Inter Milano, din etapa a III-a a Grupei B a Ligii Campionilor, care se va disputa, miercuri, de la ora 22. 00, pe Camp Nou, informeaza FRF.

Victorie pentru CSM Bucuresti in Liga Campionilor!

Campioana Romaniei la handbal feminin, CSM Bucuresti, a invins, in deplasare, formatia norvegiana Vipers Kristiansand, cu scorul de 29-27 14-14), in a treia partida din grupa D a Ligii Campionilor.

Liga Campionilor, handbal (f): CSM Bucuresti, la prima victorie cu Dragan Djukic pe banca, scor 29-27 mpotriva lui Vipers Kristiansand

CSM Bucuresti a castigat, scor 29-27 14-14), partida disputata in deplasare, din etapa a treia a Grupei D a Ligii Campionilor la handbal feminin, impotriva echipei Vipers Kristiansand din Norvegia. Tigroaicele au inceput greu partida, fiind conduse si la trei goluri distanta, insa au egalat pana la pauza si au condus pe tot parcursul reprizei secunde. Se actualizeaza.

Liga Campionilor, handbal (f): CSM Bucuresti, la prima victorie cu Dragan Djukic pe banca, scor 29-27 mpotriva echipei Vipers Kristiansand

CSM Bucuresti a castigat, scor 29-27 14-14), partida disputata in deplasare, din etapa a treia a Grupei D a Ligii Campionilor la handbal feminin, impotriva echipei Vipers Kristiansand din Norvegia. Tigroaicele au inceput greu meciul, fiind conduse si la trei goluri distanta, insa au egalat pana la pauza, au condus pe tot parcursul reprizei secunde si au reusit sa reziste revenirii norvegiencelor din finalul partidei. Acesta a fost primul meci al lui Dragan Djukic pe banca unei echipe feminine de handbal.

actualitate, 14:15