10:00

Suedia elimina Elvetia si ajunge in sferturi dupa 24 de ani

Golul marcat de Forsberg in repriza secunda a meciului de la Sankt Petersburg a calificat-o pe Suedia intre primele opt echipe la Cupa Mondiala. continuă pe Online Sport

CM 2018: Suedia s-a calificat in sferturi, dupa o victorie la limita in fata Elvetiei (FOTO, VIDEO)

Echipa nationala a Suediei s-a calificat din nou in sferturile de finala ale unui Campionat Mondial. Nordicii au trecut, marti, pe stadionul din Sankt Petersburg, cu scorul de 1-0 0-0 la pauza), de reprezen.

CM 2018: Belgia se califica DRAMATIC in sferturi, dupa ce a fost condusa cu 2-0 de Japonia. Golul victoriei a venit in ULTIMUL MINUT al meciului (FOTO, VIDEO)

Meci dramatic la Campionatul Mondial de Fotbal din Rusia. Nationala Belgiei s-a calificat in sferturile de finala ale competitiei, dupa ce a invins, luni, la Rostov pe Don, cu scorul de 3-2, selectionata Japoniei.

actualitate, 10:00