11:17

Premier League: Manchester United revine dupa pauza si ntoarce scorul cu Newcastle, scor 3-2 (Rezultatele etapei)

Manchester United a invins, sambata, pe teren propriu, echipa Newcastle United, scor 3-2, dupa ce la pauza confruntarii oaspetii conduceau cu 2-0. Victoria din etapa a opta calmeaza momentan spiritele in vestiarul diavolilor rosii si speculatiile conform carora Jose Mourinho ar putea fi demis. continuă pe Hotnews

Manchester United revine de la 0-2 si castiga pe teren propriu cu Newcastle

Jose Mourinho si-a salvat pentru moment postul la Manchester United dupa un meci nebun contra celor de la Newcastle United.

Manchester United neaga zvonurile conform carora Jose Mourinho va fi demis dupa meciul cu Newcastle

Antrenorul celor de la Manchester United, Jose Mourinho, ar fi facut, potrivit presei engleze, o pledoarie de tipul sprijiniti-ma sau concediati-ma in fata conducatorilor clubului, in speranta de a obtine suportul public al acestora inaintea partidei de sambata cu Newcastle de pe Old Trafford.

Jose Mourinho va fi demis de la Manchester United: A pierdut increderea sefilor

Aventura lui Jose Mourinho la Manchester United se termina dupa meciul din campionat cu Newcastle, programat sambata, de la 19:30, indiferent de rezultatul partidei de pe Old Trafford. Informatia demiterii lui.

actualitate, 11:17