05:45

VIDEO Manchester City, scor de tenis cu Chelsea (6-0) - Trupa lui Guardiola a facut instructie cu elevii lui Sarri

Chelsea a avut parte de un meci de cosmar pe Etihad Stadium, fiind invinsa fara drept de apel de Manchester City, scor 6-0. in ceea ce trebuia sa fie marele derby al etapei a 26-a din Premier League, cetatenii au facut instructie cu echipa lui Maurizio Sarri, reusind sa duca scorul la 4-0 inca din minutul 25. continuă pe Hotnews

Chelsea, calcata in picioare de Manchester City. Formatia lui Pep le-a luat londonezilor un set la zero

Formatia Manchester City a revenit pe primul loc al clasamentului din Premier League, duminica, dupa o victorie incredibila prin prisma proportiilor scorului, 6-0, in fata echipei de pe locul 6, Chelsea Londra.

Manchester City - Chelsea, meciul zilei in Premier League

Ziua de duminica propune un adevarat soc in Premier League intre Manchester City si Chelsea.

VIDEO Everton - Manchester City 0-2 / Cetatenii au urcat pe primul loc n clasament

Manchester City continua lupta pentru titlul din Premier League. Cetatenii s-au impus cu 2-0 pe terenul celor de la Everton si au urcat pe primul loc in clasament. Echipa lui Guardiola se afla la egalitate de puncte cu Liverpool, dar cu un golaveraj mai bun.

actualitate, 05:45