00:07

Primul meci al Romaniei la Euro U21, urmarit de peste 1,6 millioane de telespectatori in minutul de aur

Primul meci al Romaniei la Euro U21 a fost urmarit, la postul TVR 1, de peste 1,6 millioane de telespectatori in minutul de aur. continuă pe Adevărul

Romania Croatia 4-1 la Euro 2019 U21. Tricolorii au facut spectacol, Hagi a fost magnific! VIDEO

Romania Croatia se joaca marti, 18 iunie, de la ora 19:30. Este primul meci al tricolorilor U21 la Euro 2019. Partida este transmisa in direct de postul de televiziune TVR 1, dar poate fi urmarita si online in format live text. Romania Croatia 4-1 .

Nebunie in Franta - Anglia, celalalt meci in grupa Romaniei la Euro U21. Doua goluri, un autogol si alte doua penalty-uri ratate. Cum arata clasamentul grupei C

La Campionatul European de tineret,Franta a invins Anglia, scor 2-1, in grupa C, din care face parte si Romania. Francezii au ratat si doua lovituri de la 11 metri.

LIVE TEXT. Romania - Croatia, nebunie la EURO U21 LIVE

Romania - Croatia, primul meci al tricolorilor laEuro 2019, se joaca in aceasta seara, de la ora19:30. Mirel Radois-a gandit sa inoveze, inaintea partidei din aceasta seara, insa, in.

CE Under 21: Austria - Serbia 2-0, in primul meci al Grupei B

Austria a invins, luni, la Trieste, cu scorul de 2-0 1-0), reprezentativa Serbiei, in primul meci al Grupei B din cadrul turneului final al Campionatului European de tineret.

EURO U21. Tricolorii mici debuteaza astazi la Campionatul European

Selectionata de tineret a Romaniei debuteaza astazi la Campionatul European Under 21, in compania re.

actualitate, 00:07