Miza financiara a semifinalelor din Dubai. Cat va castiga Simona Halep, daca va ajunge in ultimul act

Simona Halep va evolua, vineri, in semifinalele de la Dubai. Romanca se va duela cu Jennifer Brady si va castiga o suma considerabila, daca se va califica, in ultimul act al competitiei. continuă pe Adevărul

Cat castiga pe zi o stewardesa la Wizz Air, Tarom sau Emirates Airline. Suma impresionanta la care poate ajunge, cu bonusuri, la sfarsit de luna

Macar odata in viata, orice fetita si-a imaginat cum este sa fi insotitor de bord, sau stewardesa, unele chiar au ajuns sa faca aceasta meserie, tocmai din acest motiv. Si trebuie sa recunoastem ca toti am vrea sa putem calatorii peste tot prin lume. Cat castiga pe zi o stewardesa la Wizz Air, Tarom sau .

Imagini din culisele meciului de tenis Halep-Jabeur! Ce urmeaza pentru romanca dupa victoria obtinuta la turneul din Dubai. Foto

Simona Halep, revenire spectaculoasa la Dubai! Dupa cateva infrangeri, dupa ce a pierdut primul set, campioana noastra a reusit sa castige victorios setul secund cu scorul 6-2. Ce urmeaza pentru romanca dupa turneul din Dubai? Meci Halep-Jabeur: Imagini din culisele debutului de la Dubai Simona Halep poate rasufla usurata! Jucatoarea e tenis a invins in .

actualitate, 10:00