19:00

Victorie stransa pentru Australia in fata Georgiei la Cupa Mondiala

Deja calificata in sferturile de finala, Australia a trecut de Georgia la doar trei eseuri transformate diferenta, vineri, la Shizuoka. continuă pe Online Sport

Minifotbal: Romania, medaliata cu bronz la Cupa Mondiala - Victorie la penalty-uri cu Ungaria

Selectionata Romaniei a cucerit medaliile de bronz la Cupa Mondiala de minifotbal din Australia, vineri, la Perth, dupa ce a invins Ungaria cu scorul de 3-1 la loviturile de departajare, in meciul pentru locul al treilea, in care scorul a fost egal, 0-0, dupa cele 50 de minute regulamentare si dupa cele 10 minute de prelungiri.

Romania a cucerit medaliile de bronz la Cupa Mondiala de minifotbal

Selectionata Romaniei a cucerit medaliile de bronz la Cupa Mondiala de minifotbal din Australia, vin.

Taifunul Hagibis anuleaza doua meciuri importante la Cupa Mondiala

Cupa Mondiala de rugby din Japonia este perturbata de aparitia taifunului Hagibis.

Cupa Mondiala de Rugby si Marele Premiu de Formula 1 al Japoniei ar putea fi afectate de taifunul Hagibis

Taifunul Hagibis ar putea lovi Japonia in weekend si afecta doua competitii sportive importante, Cupa Mondiala de Rugby si cursa de Formula 1 de la Suzuka, informeaza lequipe. fr.

actualitate, 19:00