10:31

Cupa Romniei: FC Viitorul, calificata n sferturi dupa un meci decis la lovituri de departajare

FC Viitorul s-a calificat, marti, in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, invingand in deplasare Poli Iasi dupa executarea loviturilor de departajare. La finalul celor 90 de minute de joc scorul a fost 2-2 2-0), care s-a pastrat si dupa prelungiri. FC Viitorul a condus cu 2-0, dar golul de 2-2 l-a primit cand avea un jucator in plus pe teren, Andrei Cristea fiind eliminat. continuă pe Hotnews

Marius Copil a pierdut DRAMATIC finala de la Basel. Romanul a luptat FANTASTIC cu legendarul Roger Federer. Discursul emotionant tinut dupa meci (FOTO, VIDEO)

UPDATE 19:00 Marius Copil a tinut un discurs emotionant dupa meciul pierdut in finala turneului de la Basel in fata lui Roger Federer. Tenismenul roman, care a avut lacrimi in ochi in momentul premierii, a.

actualitate, 10:31