17:00

Viitorul salveaza remiza cu Concordia in minutul 89. Hagi eliminat pentru proteste!

Concordia Chiajna si Viitorul au tras cortina peste etapa a 2-a din Liga 1 Betano cu un 1-1 prin care ambele echipe scapa de zero din dreptul punctelor in clasament. continuă pe Online Sport

Gigi Becali: E dezamagire pentru ca am primit gol in minutul 89

Gigi Becali a declarat, duminica seara, ca este dezamagit ca FCSB a primit gol in minutul 89 al derbiului cu Dinamo, dar a subliniat ca nu are ce sa reproseze echipei. E dezamagire pentru ca am primit go.

FC Viitorul, remiza cu Concordia n etapa a doua a Ligii I, scor 1-1. Constantenii au egalat n minutul 89

Formatia FC Viitorul a remizat, luni seara, in deplasare, scor 1-1, cu echipa Concordia Chiajna, in ultimul meci al etapei a doua a Ligii I, in care a egalat pe final, potrivit news. ro. Au marcat Marc 32 pentru gazde si Houri 89 pentru oaspeti.

actualitate, 17:00