12:15

Cum a reactionat stadionul in momentul inlocuirii lui Ianis Hagi in meciul Genk - Napoli si ce au scandat suporterii

Internationalul roman Ianis Hagi a inceput ca titular meciul Genk - Napoli, din etapa a doua a grupelor Ligii Campionilor, si a fost inlocuit in minutele de preungire. continuă pe Adevărul

VIDEO Ianis Hagi, ratare uriasa pe finalul meciului Genk vs Napoli (0-0) Romanul, laudat de antrenorul sau

Ianis Hagi a ratat o ocazie care ii putea aduce lui Genk trei puncte contra lui Napoli, in etapa a doua a grupelor Champions League. in minutul 84 al partidei arbitrate de Istvan Kovacs, mijlocasul roman a sutat peste poarta dintr-o pozitie foarte buna. Astfel, Genk si Napoli au incheiat la egalitate, scor 0-0. Felice Mazzu, antrenorul lui Genk, a laudat evolutia lui Ianis Hagi impotriva vicecampioanei Italiei.

Ianis Hagi: Ma simt din ce in ce mai bine

Ma simt din ce in ce mai bine, a spus fotbalistul roman Ianis Hagi dupa meciul pe care echipa sa, .

Ianis Hagi si Nicusor Stanciu titulari in Liga Campionilor

Internationalii romani Ianis Hagi si Nicolae Stanciu au fost aproape integralisti la echipele lor, miercuri, in etapa a doua din Liga Campionilor.

Ianis Hagi, demoralizat: Ce a declarat in presa belgiana dupa un meci in care a dat doua goluri si o pasa decisiva

Ianis Hagi a avut cea mai buna prestatie de cand a ajuns la Genk, campioana Belgiei, insa evolutia sa a venit intr-un meci catastrofal pentru echipa sa.

actualitate, 12:15