09:00

Liga 1: Astra Giurgiu - Dunarea Calarasi 1-1 / Astra, doua cartonase rosii n doua minute

Astra Giurgiu a remizat, sambata, pe teren propriu, scor 1-1 1-1), in meciul cu Dunarea Calarasi, din etapa a V-a a Ligii I. Din minutul 75, Astra a jucat cu doi jucatori mai putin pe teren, dupa eliminarile lui Alibec si Bahamboula. continuă pe Hotnews

Astra Giurgiu - Dunarea Calarasi, 1-1, intr-un meci cu 11 galbene si doua rosii

Echipele Astra Giurgiu si Dunarea Calarasi au terminat la egalitate, scor 1-1 1-1), sambata dupa-amiaza, intr-un meci din etapa a 5-a in Liga 1 Betano.

LIVE Astra Giurgiu - Dunarea Calarasi (18:00)

Etapa a 5-a din Liga 1 Betano continua, sambata, cu meciul dintre Astra Giurgiu si Dunarea Calarasi. Apasati aici pentru live video .

LIVE Astra Giurgiu - Dunarea Calarasi 1-1

Asa am trait Astra Giurgiu - Dunarea Calarasi 1-1

Etapa a 5-a din Liga 1 Betano a continuat, sambata, cu meciul dintre Astra Giurgiu si Dunarea Calarasi. Apasati aici pentru live video .

Alibec o comite din nou

Titularizat de Marius Maldarasanu in partida de sambata cu Dunarea Calarasi, Denis Alibec si-a lasat echipa in inferioritate numerica.

FCSB si-a luat fundas stanga de la Astra Giurgiu

FCSB a anuntat, vineri dupa-amiaza, transferul fundasul stanga Alexandru Stan de la Astra Giurgiu.

Astra si-a luat portar portughez

Echipa Astra Giurgiu anunta transferul unui portar portughez trecut pe la Benfica Lisabona.

actualitate, 09:00