11:00

Liga I: CS Universitatea Craiova, nvinsa de Concordia Chiajna, scor 1-0; Craiovenii au jucat n inferioritate numerica nca din minutul 18

Formatia CS Universitatea Craiova a fost invinsa, luni, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 0-0), de echipa Concordia Chiajna, in ultimul meci al etapei a cincea a Ligii I. Craiovenii au jucat in inferioritate numerica inca din minutul 18, potrivit news. ro. Unicul gol al meciului a fost marcat de Nicolas Gorobsov, cu un sut la coltul lung de la 25 de metri. continuă pe Hotnews

LIVE U Craiova - Concordia Chiajna (21:00)

Urmariti live text in aceasta pagina, luni seara de la ora 21:00, meciul U Craiova - Concordia Chiajna, ultima partida a etapei a 5-a din Liga 1 Betano. Apasati aici pentru live video .

LIVE U Craiova - Concordia Chiajna 0-0

LIVE U Craiova - Concordia Chiajna 0-1

Asa am trait U Craiova - Concordia Chiajna 0-1

Am transmis live text in aceasta pagina, luni seara de la ora 21:00, meciul U Craiova - Concordia Chiajna, ultima partida a etapei a 5-a din Liga 1 Betano. Apasati aici pentru live video .

actualitate, 11:00