18:00

VIDEO Calificare dementiala: FCSB e in play-off-ul Ligii Europa, dupa un meci de infarct. Incident teribil pe Arena Nationala

Blestemul eliminarilor echipelor romanesti in fata celor de la Hajduk Split a cazut. Dupa cinci esecuri in fata croatilor, FCSB a reusit, in premiera, sa treaca de aceasta formatie de cosmar pentru fotbalul romanesc. continuă pe Adevărul

CFR CLUJ, CALIFICARE fara emotii in play-off-ul Ligii Europa. Campioana Romaniei i-a CALCAT in PICIOARE pe armenii de la Alaskert

CFR Cluj merge fara emotii in play-off-ul Ligii Europa. Campioana Romaniei a invins acasa echipa armeana Alaskert Erevan cu scorul 5-0, dupa ce in tur se impusese cu 2-0. Joi seara, in meciul din mansa.

FCSB, CSU Craiova si CFR Cluj forteaza calificarea in play-offul Ligii Europa

Formatiile romanesti ramase in cupele europene disputa azi returul meciurilor din turul III preliminar al Ligii Europa.

FCSB obtine o CALIFICARE DRAMATICA in play-off-ul Ligii Europa. Gnohere i-a salvat pe ros-albastri in minutul 90+2

FCSB s-a calificat dramatic in play-off-ul Europa League. Dupa 0-0 in tur, FCSB a castigat, joi, meciul cu croatii de la Hajduk Split, cu scorul de 2-1, pe Arena Nationala, golul victoriei venind in minutul.

ESEC pentru CSU Craiova! Oltenii au remizat cu Leipzig si au RATAT calificarea in play-off-ul Ligii Europa

Esec pentru CS Universitatea Craiova in Liga Europa. Formatia din Banie a ratat, joi, calificarea in play-off-ul competitiei, dupa ce a remizat, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa germana RB Leipzig, in.

actualitate, 18:00